Média

Fásy (Fási) Ádám tagadja, hogy fizetett volna Szalai (Gecse) Viviennek azért, mert a TV2 Mokka című műsorának gyakori vendége volt

A Pesti Riport több forrásból származó információja szerint Fásy (Fási) Ádám rendszeresen fizethetett a TV2 (volt) hírigazgatójának, Szalai (Gecse) Viviennek azért, hogy a csatorna Mokka című reggeli műsorában szerepelhessen. Fásy Ádám a portál megkeresésére válaszolva tagadta, hogy pénzt adott volna a bukott hírigazgatónak.

Szalai (Gecse) Vivien magánvállalkozásként tekintett a Mokkára

Szerkesztőségünk több forrásból származó értesülése szerint Fásy (Fási) Ádám rendszeresen fizethetett Szalai (Gecse) Viviennek azért, amiért gyakran látható volt a TV2 Mokka című produkciójában. Információnk szerint a „zenész” alkalmaként 10-15 millió forint közötti összegeket juttathatott készpénzben a közelmúltban kiebrudalt, csupán gimnáziumi érettségivel rendelkező hírigazgatónak.

A Pesti Riport megkereste a fideszes „énekest”, aki cáfolta, hogy fizetett Szalai (Gecse) Viviennek a reggeli szereplésekért.

Fásy (Fási) szerint nem szorult rá, hogy fizessen a szerepléseiért

„Szalai Vivien soha nem kapott tőlem pénzt. 10 éve állok folyamatos szerződéses jogviszonyban a TV2 Csoporttal, így soha nem szorultam rá, hogy fizessek a szerepléseimért. A megállapodásunk értelmében a Mokka című műsorban való részvétel számomra kötelezettség” - írta válaszában Fásy (Fási) Ádám.

F. A.

(folytatjuk)