Aktuális

Olvasó: kamu fogyasztótermékeket hirdet a TV2

„Az elmúlt években mindenki végignézhette, hogy a TV2 Tényekben gyakorlatilag minden nap ment egy orbitális hazugságra épülő „fogyasztó szer” reklám a zsírfaló növények és egyéb étvágycsökkentő baromságok. Gyakorlatilag az összes kiégett sztár végigment rajta, de a Szalai Vivien eltűnése után ez úgy tűnt, megállt” - írta elektronikus levelében a Pesti Riport olvasója.

A levél folytatása:

„Azonban az elmúlt napokban megint újrakezdték, Rába Timivel. Most ez a kapszula web oldala: https://slima.hu/

Biztos láttátok elégszer: zsírblokkoló étvágy korrektor. 

Ment kvázi hasonló Marsi Anikó (Ozempic-cel fogyott, mindenki tudja), Csomor Csilla... és társai, de folyamatosan nevezik át a fogyasztószert és csinálják az új oldalakat. Marsi üzenete itt volt: https://9010.hu/

Kellene egy kis oknyomozás, ki áll e mögött, sokáig azt gondoltam ez is Szalai Vivien műve, de ezek szerint inkább Gönczi Gábor lesz a hunyó?

Kb. naponta ment le a riport, szinte nem volt olyan nap, amikor kimaradt volna.

Például Nádas Gyuri is ezzel fogyott (a hirdetés szerint)… Pedig vélhetően Özempicet használhatott...  Ő is másik terméket hirdet, ami mögött szerintem ugyanazok állhatnak: https://www.vitalnatural.hu/

Jól össze van ez rakva, de végül is ugyanazok lehetnek érdekeltek benne.

Vajon ki az, aki intézte a napi megjelenést? Gyors számítás: hivatalosan, mondjuk, legyen 1 millió forint a bekerülés, ez 365 millió forint egy évre, és ezt már évek óta nyomják.

Nem beszélve arról, hogy ezek a termékek hatásossága puszta átverés, hazugság, semmi nem igaz a hatékonyságból, akik használták sosem fogytak, csak jól fotózták őket. Szerintem egy ilyen hirdetés súlyosan félrevezető és rombolja a TV2 hitelességét. Valaki a hitelességgel játszik, még most is és súlyos milliókat keres. Na, ez nem veti fel a súlyos csalás és pozícióval való visszaélés gyanúját? Senki nem figyel fel erre?”